UCUZ ELEKTRİK

Aylık yaklaşık 280 TL ve üzeri tutarında elektrik faturası olan kullanıcılar, "Serbest Tüketici" olarak nitelendirilmektedir. Serbest Tüketiciler elektrik abonesi olacakları tedarikçileri kendileri seçebilmektedir. Yıllık 1.000 kWh üstü enerji tüketen serbest tüketiciler İpragaz Elektrik tarafından sağlanan fiyat avantajından faydalanabilirler.

Güvenilir ve ekonomik elektrik, faturada sürpriz ile karşılaşmazsınız;Türkiye enerji sektörünün 58 yıllık öncü kuruluşu İpragaz'ın kalite ve güvencesi ile 'Elektrik tasarrufu nasıl yapılır' konusunda çözümler sunan İpragaz Elektrik, sözleşme süresince önemli bir tasarruf avantajı da sağlıyor. İpragaz Elektrik ile faturalarda yanıltıcı şaşırtıcı ve maliyeti arttırıcı herhangi bir değişiklik yaşanmaz, güvenilir bir kaynaktan elektrik almanın rahatlığı yaşanır. Serbest tüketici olarak başvuru ve kabul süreciyle uğraşmadan, herhangi bir tesisat değişikliği yapmadan kolayca indirimli elektrik kullanımına başlanır.

İndirimli elektrik abonesi olmak ve elektrik tarifeleri hakkında bilgi almak için 7 gün 24 saat dilediğiniz zaman 444 İPRA (4772) no'lu İpragaz Tüketici Danışma Hattı'nı arayabilir, tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Ayrıca en yakın İpragaz Elektrik bayisinden de destek alabilirsiniz.

Size En Yakın Bayi

Geçmesi kolay, kullanması ekonomikUcuz ve İndirimli Elektrik

Özellikle 2023 yılında değişen serbest tüketici limitleri ile artık çok daha fazla işletme indirimli elektrik kullanma fırsatı buluyor. Yıllık 1.000 kWh ve üstü elektrik tüketimi olan işletmeler elektrik tedarikçisini seçebilirken İpragaz Elektrik'ten aldıkları ucuz elektrik sayesinde de en önemli maliyet kalemlerinden biri olan elektrik tüketiminde tasarruf ediyorlar. İpragaz Elektrik güvencesi ile ucuz elektrik kullanmaya başlarsanız elektrik tasarrufu da yapmış olursunuz.

Türkiye genelinde 8 Bölge Müdürlüğü ve 2000'i aşkın bayisiyle hizmet veren İpragaz Elektrik, işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik en uygun çözümü sunuyor. İpragaz Elektrik, faturalarınız üzerinden yapılan analizler ile sizlere en uygun indirimli elektrik fırsatını sunuyor ve sözleşme sürenizin sonuna kadar size ucuz elektrik tedarik ederek tasarruf imkanı sağlıyor. İpragaz, faturalarınızda sizi yanıltacak ve elektrik maliyetlerinizi arttıracak herhangi bir değişiklik yapmaz, güvenilir bir kaynaktan elektrik almanın rahatlığını yaşarsınız. Elektrik abonesi olarak İpragaz Elektrik'e geçerseniz sürprizlerle karşılaşmadan indirimli elektriği sorunsuz kullanırsınız.

Başvuru ve kabul süreciyle uğraşmadan, herhangi bir tesisat değişikliği yapmadan İpragaz güvencesiyle indirimli elektrik kullanmaya başlayabilir, maliyetlerinizi azaltabilirsiniz. Bu süreç içinde herhangi bir masraf ödemezsiniz. Yani indirimli elektrik kullanmak için hiçbir zahmete katlanmanız gerekmez.