ELEKTRİK GEÇİŞ DÖNEMİ

Müşteri, işletmesine gelen satış ekibinden ya da 444 İPRA (4772) no'lu Tüketici Danışma Hattı'nı arayarak İpragaz Elektrik'in uzman kadrosundan analiz talebinde bulunur. Bununla birlikte İpragaz Elektrik abonesi olma konusunda tüm soruları da Tüketici Danışma Hattı cevaplar.
Uzman kadrosuyla hizmet eden İpragaz Elektrik, abonesi olduğunuz tedarikçinizden gelen faturalarınızı inceler, gerekli elektrik tüketimi analizlerini yapar.
İpragaz Elektrik'in uzmanları, işletmenizin tükettiği ya da tüketeceği yıllık toplam elektrik miktarına göre serbest tüketici olup olmadığınızı belirler.
Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun indirim oranınız belli olduktan sonra sözleşme imzalanır ve başka hiçbir işleme gerek olmadan İpragaz Elektrik ile ucuz elektrik dünyasına geçişiniz sağlanır.
İpragaz Elektrik, müşteri odaklı çalışır. Yeni elektrik tarifeleri, serbest tüketiciliğin değişen şartları, elektrik fiyatları ve enerji tasarrufu gibi konularda talep ve ihtiyaçlarınıza göre ürün ve hizmet kalitesini sürekli kılar.
444 İPRA (4772) no'lu Tüketici Danışma Hattı'nı arayarak 7 gün 24 saat satış sonrası hizmet kapsamında ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Tüketici Danışma Hattı,Türkiye'nin her noktasında serbest tüketicilik ve indirimli elektrikle ilgili tüm sorunlarınıza anında çözüm üretmek için çalışır.