KURUMSAL

Enerji sektörünün köklü ve güçlü markası İpragaz, sunduğu kaliteli ve güvenli hizmet anlayışıyla elektrik piyasasının önemli bir oyuncusu olmayı hedefliyor. Güçlü satış kadrosu ve yaygın bayi ağıyla, 55 yılı aşkın süredir Türkiye'nin enerji ihtiyaçlarına farklı çözümler üreten İpragaz, şimdi de elektrik sektörünü aydınlatıyor.

Kırsal bölgelerden büyük şehirlere, evlerden iş yerlerine her alanda güvenli, verimli ve çevreci enerjiyi tüketicilerle buluşturan İpragaz, Eylül 2012'den itibaren elektrik ihtiyacına da ekonomik çözümler sunuyor. Türkiye'nin her noktasındaki serbest tüketiciler, artık elektrik ihtiyaçlarını; yarım asrı aşan İpragaz güvence ve kalitesi ile, ekonomik ve sürdürülebilir olarak alabiliyor. Tüketiciler, İpragaz Elektrik ile kullanım miktarını düşürmeden indirimli elektrik kullanarak elektrik tasarrufu yapabiliyor.

Türkiye'ye güven ve enerji veriyoruz


İpragaz, 1961 yılında Eureka Metal A.Ş. adıyla kuruldu. 55 yılı aşkın tecrübesi ve gerçekleştirdiği ilklerle, Türkiye'deki Likit Petrol Gaz (LPG) sektörünün öncüsü oldu.

Türkiye'nin en büyük 25 firması arasında yer alan İpragaz; Türk LPG sektörünü kurmasının yanı sıra, gerek şirket hacmi, gerek Türkiye'nin her tarafında sağlamış olduğu istihdam imkanları ile Türk Ekonomisi'ne 1961'den bugüne önemli katkılarda bulunmaktadır.

Elektrik satış firması

Türkiye'de 3.000'i aşkın tüpgaz ve otogaz bayi ağına 1.200'ü aşkın personeliyle hizmet vermekte olan İpragaz, Eylül 2012 itibari ile İpragaz Elektrik ile elektrik toptan satışı başlatarak, tüm Türkiye'de 'serbest tüketici'lerin elektrik enerjisi ihtiyacını bütçenize uygun bir şekilde karşılıyor. Bu sayede 'Elektrik tasarrufu nasıl yapılır' sorusu da ucuz elektrik ile karşılığını buluyor.

İpragaz'ın elektrik sektörü için attığı bu dev adımla artık serbest tüketiciler İpragaz'dan tüm enerji ihtiyacını karşılayabilir, mevcut enerji harcamalarından tasarruf edebilirler.Neden İpragaz Elektrik?Güven

Güven

İpragaz Elektrik, 55 yılı aşkın süredir Türkiye'ye hizmet veren İpragaz'ın gücü ve güvencesindedir.
Enerji Uzmanı

Enerji Uzmanı

Gerçekleştirdiği ilklerle enerji sektörüne yön veren, Türkiye'nin farklı enerji ihtiyaçlarına çözümler üreten İpragaz'ın uzman kadrosuyla hizmet verir.
İpragaz Elektrik Çağrı Merkezi

Tüketici Danışma Hattı

444 İPRA (4772)
Danışma hattı elektrikle ilgili tüm sorularınıza anında çözüm üretmek için 7 gün 24 saat çalışır.
Çapraz Satış

Tüm Enerjiniz Tek Yerden

Farklı enerji ihtiyaçlarınızı tek bir yerden karşılayabilir, toplu alım avantajlarından yararlanabilirsiniz.