İLETİŞİM BİLGİLERİ

Yıllık 1.200 kWh ve üstü elektrik kullanan herkes Serbest Tüketici kapsamına girer ve Serbest Tüketiciler kendi elektrik tedarikçilerini kendileri seçmekte özgürdürler. Yıllık 100.000 kWh üstü enerji tüketen serbest tüketiciler İpragaz Elektrik tarafından sağlanan fiyat avantajından faydalanabilirler.

Siz de İpragaz Elektrik'e geçerek indirimli elektrik kullanabilirsiniz. Geçiş süreci için ilk adımda yapmanız gereken tek şey ise İletişim Formunu doldurmak.

Formu doldurun, iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşın, en kısa süre içerisinde sizi arayalım ve konuyla ilgili detaylı bilgi verelim. Dilerseniz 444 47 72 numaralı telefondan İpragaz Tüketici Danışma Hattı'na ulaşabilirsiniz.


Bu iletişim formu ile şirketimize ileteceğiniz bilgiler, belirteceğiniz konu kapsamında size geribildirimde bulunabilmek ve ayrıca müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesinin artırılması amacıyla işlenecek; ilgili çalışanlar, danışmanlar ve iş ortakları ile paylaşılabilecektir. Bu form ile ileteceğiniz kişisel verileriniz ile ilgili olarak veri sorumlusu, veri işleme amaçları, toplama yöntemi, sebepleri, aktarımı ve Kanun kapsamındaki haklarınız ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.


Ad Soyad *
Cep Telefonu *
Sabit Telefon
Bizi
Nereden
Duydunuz?
  Turkcell Kampanyası
  TV & Radyo Reklamı
  Dergi & Gazete
  SMS
  İnternet
  İpragaz Bayi
  Tavsiye
  Diğer
 
Güvenlik *
E-posta *
İl *
Konu *
Mesaj *

* Doldurulması gereken alanlar.

Danışma Hattı